Gurme Mağaza Tasarımı

Soğutma konusundaki deneyimi ile birçok farklı sütlük ve şarküteri buzdolabı üretimiş olan mekanda hemen her türlü soğutma ihtiyacı için tasarlanmış ürünler bulunmaktadır. Sütlükten, kasap dolabına, pasta dolabından salata dolabına kadar bütün endüstriyel buzdolabı ürünleri mevcut olup en verimli ve ekonomik şekilde çalışmaktadır.

Manav reyonu kısımlarında ise ahşap ağırlıklı çalışılan mekanda en detaylı şekilde düşünülerek hem mekan sahibi hemde ziyaretçileri için en uygun şekilde tasarlanmış bir mekandır.

Münih Servis Ünitesi

Almanya’da birçok ürünü kendimizin yaptığı bir nevi pazar denilebilecek butik bir mağazayı andıran alışveriş merkezi karışımı pazar yeri…

Burada benzersiz bir tasarım ile servis ünitesi ve endüstriyel mutfak ile birlikte yüzlerece ürünün tasarımı bulunmaktadır. Pazar tezgahları şeklinde tasarlanan mekanda gelen ziyaretçiler serbestçe ve kolayca dolaşarak istediklerini bulabilmekteler. Bu çığır açan tasarımın yanında mekanın yapılmasını planlayan herkes tarafından birşeyler konularak yapılan bu ürünler büyük beğeni toplamış durumdadır. Genel bir konseptin dışında olan tasarımlar harika işler çıkmasınıda sağlayarak bölge esnafına ve halkına çok yararlı olmuştur. Çevre ile uyumlu olan ahşaplar ve dekorlar çok kullanışlı olmuştur. Burada kullanılan bütün ürünlerin en büyük özelliği doğal karakterlerini ve görünümlerini korumak olduğundan her anlamda yapaylıktan uzak orjinal ürünler olmuşlardır.

Bilgi Üniversitesi Endüstriyel Mutfakta Skturk Dedi

Haliç’e konumlanmış Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul kampüsünde uygulamasını gerçekleştirdiğimiz proje dar bir alanda tasarladığımız mutfakta neler yaratabileceğimizin sunumudur aynı zamanda. A’la carte restaurant ve butik pasta çikolata imalatı olarak planlanan projede minimum ekipman ve personelle günlük yaklaşık beş yüz kuver çıkmaktadır. Ekipmanların seçiminde Türk markalarının yanı sıra Winterhalter bulaşık yıkama makinası; fırın olarak İtalyan Unox; çatal bıçakta ise yine Türk Malı Hisar tercih edilmiştir.

Açıldığı günden bugüne kısa zaman geçmesine rağmen Knot Cafe lezzetleriyle, sunumları ve eğlenceli konseptiyle Üniversite’nin favori duraklarından birisi haline gelmiştir.

Planlama aşamasında dikkat etmemiz gereken en önemli nokta mutfak trafiğinin hızlı bir biçimde aksamadan gerçekleşmesidir. Adil Bey’le planlama aşamasında

Geri dönüş olarak Adil Bey bize memnuniyetlerini iletmiştir. Mutfağın kurulumunundan bu yana geçen 1 yıl içinde periyotik bakımları hariç arıza nedeniyle servis talepleri olmamıştır.

 

Dogru Ekipman Planlanmasi

Günümüzde sıkça karşılaştığımız sorunların başında doğru ekipman ve hammadde seçimi geliyor. Biz proje firması olarak öncelikle kullanıcıyı doğru teşhis etmemiz gerekiyor. Günde bin porsiyon servis edilen bir işletmeyi örneklendirecek olursak; önereceğimiz özellikle pişiriciler ve bulaşık yıkama ekipmanları yoğun tempoda yarı yolda bırakmayacak ürünler olmalıdır. Dünya çapında kendini kanıtlamış Rational, Mareno, Angelo PO, Hobart, Henny Penny; bar ekipmanlarında La Cimbali, Santos gibi 24 saat tam kapasiteyle yorulmadan hizmet verebilecek markalar üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. Yatırım maliyetleri bütçenizi zorlayacak gibi gözükse de kısa sürede kaliteli hizmetiyle servis kalitenizi ve hızınızı ve en önemlisi müşterinizin memnuniyetini kat be kat arttıracaktır.

Bir başka konu ise endüstriyel mutfak sektöründe kullanılması gereken paslanmaz sac ve sarf malzemeleri kalitesidir. Tüm dünya AISI 18/8 304 kalite paslanmaz sacı endüstriyel mutfaklar için doğru ürün olduğunu kabul etmiştir. Yetmez. Havuz başlarında; deniz kenarlarında ve balık, turşu ve peynir gibi asitli gıdaların imalatı ve servisinde AISI 16/10 316 paslanmaz çelik sac kullanılmalıdır.

Bu bilgiler ışığında mutfak planlamasını proje firmasının gerçekleştirmesi önemlidir. Tesis yatırımları ciddi maliyetler doğuruyor. Doğru planlamanın zaman, para ve güç olarak geri dönüşünün siz değerli işletmecilerimiz için sağlayacağı yararlar ortadadır.

Deka Market Tasarimi

Hollanda’da en tanınmış market zincirlerinden olan Deka market 150 civarı market için komple anahtar teslim olarak skturk endüstriyel mutfak ekipmanlarını seçmiştir. Endüstriyel mutfak konusunda deneyimi ile market zincirinin hem giderlerini azaltıp hemde yatırımın karşılığını almasını sağladığımız için bütün yeni konseptlerinde bizi seçmektedir. Endüstriyel mutfak konusunda hem paslanmaz tezgahlar, sanayi tipi mutfak ekipmanaları konusunda bütün ihtiyaçlarını anahtar teslim üretip montaj yaptığımız firmada, soğutma konusunda ve şarküteri market dolaplarında bütün ürünler skturk bünyesinde üretilmiştir. Et teşhir dolabından sütlük reyonu ve bunların yanında unlu mamül reyonlarına kadar bütün ekipmanlar sorunsuzca ve en üst seviyede müşteri menuniyeti ile sağlanmış durumdadır.

Sanayi Tipi Mutfaklarda Takım Olmak

Otellerde ve restoranlarda en büyük başarı payı herzaman ekip olabilen oluşumlardan olmuştur.  Bütün bir gün çok yoğun tempo ile geçen bir günün süren zaman içerisinde birçok gerileme olması gayet normaldir. Ama bu normallik durumu müşteriler tarafından pek hoş karşılanamayabilir ve buda mekanın değer ve prestij kaybetmesine sebep olan bir faktör olmaktadır. Fakat ekip çalışması olan bir mutfakta bu yorgunluğu atmak, hem eğlenceli bir zaman geçirmek hemde günün yorgunluğu ile gelen sorunları çok daha kolay atmak için en önemli öğe olmaktadır.

Yemeklerimizin İsimlerini Değiştirmeyelim

Bizlerin yapmış olduğu en büyük hataların başında gelen konu yemeklerimizi kendi adları ile kullanma alışkanlığımızın olmaması ve yabancı isimler ile servis edilip yenilmesinin daha cazip geldiğini düşünmemizdir. Endüstriyel mutfak sektöründe en çok yapılan durumlardan biri olan bu yabancı veya farklı adlar ile yemeklerimizin servis edilmesi bizim kendi kültürümüzüde öldürmektedir.
Gastronomi sektöründe bulunan endüstriyel mutfaklarda çalışan aşçılarımızın bu duruma kesinlikle çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Lütfen kendi öz vatanımız olan Türkiye’mizde ve yurt dışında bütün yemeklerimizi gerçek adları ile kullanalım. Bu yabancı isim sevdamızdan vazgeçerek kendi özümüze dönelim. Bu şekikde devam edilmesi durumunda hem Türk mutfağında bulunan bütün yemekler çok geride kalır hemde Türk aşçılarımız çok geri plana düşer ve aranan vasıflı personel olma niteliğini kaybeder.

Yemek Servis Reyonu

Görsellerde görmüş olduğunuz yemek servis ünitesi ve salata bar reyonu endüstriyel mutfak ekipmanlarını anahtar teslim yapmış olduğumuz bir müşterimizin işidir. Buradaki ürünlerin tamamı 304 kalite paslanmazdan yapılmış olup, etrafı müşterimizin isteği doğrultusunda ahşap ile dekore edilmiştir. Reyonun en başında bulunan tepsi istif bölümü ve küver ünitesi ile başlamakta ve nötür, hot bain marie ve soğuk dolap olarak bitmektedir. Aynı bölümün ortasında bulunan salata bar her iki taraftanda tepsi kaydırmalı ve ürün alınabilir durumdadır. Teşhir ünitesi konusunda hemen her ihtiyaca cevap verebilecek olan firmamız siz değerli müşterilerimizin telefonunu beklemektedir.

Supermercado Organik Market

Dominik Cumhuriyeti’nde emsali olmayan bir projeye imza atmış bulunmaktayız. Avrupa hipermarket kavramı yerel tüketicilere tanıtmak amacıyla yapılmıştır. Bölgede yeni bir marka imajı yaratmak isteyen firma skturk endüstriyel mutfak ekipmanları firmasını seçmiştir.

Kurucesme Macro Center Süpermarket

Macro Center süpermarketleri için yapılmış olan bu tasarımda tamamen müşteriye özel bir tasarım çalışılmıştır. Burada bulunan endüstriyel mutfak paslanmaz tezgahları ve unlu mamüller gibi birçok ürün çalışması özel olarak yapıldığı kendini fazlası ile belli etmektedir.

Ada şarküteri bölümünde kullanılan şarküteri buzdolapları çok farklı konsept ve kalitede üretilmiş ve tasarlanmış ürünlerdir. Hepsinin yanında balık tezgahları ve reyonları ise hijyenik yapısına uygun olan paslanmaz sac kalitesi kullanılarak üretilen ürünler olduğunu kalitesinden anlayabilmekteyiz.

Star Market

Endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda Türkiye ve avrupa bölgelerinde en kaliteli ürünlere imza atan skturk, servis ünitesi konusunda ilklere imza atmaya devam ediyor. Burada görmüş olduğunuz mekan 53,514 metrekarelik bir alana sahip olan star market, inşaat halinde iken proje mühendislerimiz tarafından ölçüler alınarak ve yine tasarım mühendislerimiz tarafından dizayn edilerek , üretim mühendislerimiz tarafından imal edilmiştir. Mekanda bulunan bütün gıda ile ilgili uzaktan yada yakında ne var ise tamamı skturk tarafından tasarlanmıştır. Burada bulunan bütün ürünlerde led aydınlatma kullanılmış olup hem mekanik sağlamlık hemde görsellik hep en ön planda tutulmuştur.

Mekanda kullanılan şarküreti dolapları ada tipi ve yay şeklinde gitmektedir. Bu projeye uygun şekilde tasarlanan bu ürünler bir Türk firması tarafından avrupaya özel olarak yapılmıştır ve bu skturk adına ayrı bir gurur olmaktadır. Sebze meyve reyonlarının tamamı nötür olarak paslanmaz etrafı ahşap giydirme ile kaplanarak yapılmıştır. Mekanda kullanılan et şarküteri buzdolabı ve dikey tip sütlük dolapalrı ilede farklı geometrilerde özel üretilen soğutmalı dolapalrın tamamı merkezi sistem soğutma sistemleri kullanılarak yapılmıştır. Mekanın hemen hemen tamamında kullanılan kafeterya ekipmanları dahi skturk tarafından üretilmiş yada tedarik edilmiştir.

Market Ekipmanları

Burada görmüş olduğunuz meyve ve sebze reyonları tamamen 304 kalite paslanmazdan üretilmiş olup etrafı ceviz ağacı ahşap ile dekore edilmiştir. En üst seviye kalitede malzeme kullanılarak üretilen bu ürünümüzde led aydınlatma ile daha canlı bir görünüm kazandırılmıştır.

Boydan boya kurulan salad barlı endüstriyel buzdolapları en verimli soğutma ile bütün ürünlerin hem hijyenik hemde uzun ömürlü olması açısından endüstriyel mutfak ekipmanları için kullanılan nekadar ürün var ise, buradada aynı seviyede ürünler kullanılmuştır.

Mekanda kullanılan şarküteri tipi buzdolapları ilede birçok başarılı işe imza atan skturk, burada peynir, salam,sucuk, pastırma, tavuk ve et gibi birçok hayvan ve hayvan ürünü muhafaza edilip müşterilere sergilenmektedir.

Süpermarket Reyonları

Çin de bulunan lüks bir süpermarket reyonları ve endüstriyel buzdolaplarını üreten skturk, çin e ithalat yapan sayılı ülkeler arasına girmiş bulunmaktadır. Burada bulunan ürünlerin tamamı kaliteli ve lüks ürünler olduğu için, süpermarkette kullanılan bütün ekipmanlarda lüks ve kaliteli seçildiği için bu görevde skturk en öncü firma olmuştur.

Market Reyon Tasarimi

Görmüş olduğunuz reyonu ingilterede bulunan bir müşterimize yapmış bulunmaktayız. Endüstriyel mutfak ekipmanlarından , endüstriyel buzdolabı ve endüstriyel bulaşık makinesi gibi birçok ürünün yanında açık mutfak reyonlarınıda tasarlama ve üretme görevini üstlenen skturk en olumlu geri dönüşleri almaktan mutluluk duymaktadır. Sebze mevye teşhir reyonundan , soğutmalu şarküteri reyonlarına kadar bütün ihtiyaçlar skturk tarafından en uygun ve en kaliteli şekilde üretilmiş bulunmaktadır. Endüstriyel buzdolabı konusunda avrupada en öncü firma olmayı başarak skturk her türlü soğutma ekipmanları üretimide yapmaktadır. Resimlerde görmüş olduğunuz endüstriyel raflar da skturk tarafından üretilmiştir.

Kek ve Pasta Reyonları

Kek ve pasta satışı yapan müşterimizin bize danışarak oluşturduğu konsepti artık her açtığı mağazasına uygulamaktadır. Tamamen kendisine uygun biçimde tasarlanan endüstriyel buzdolabı tasarımları ile müşterimizin hem maliyetini düşürüp hemde kalitesini arttırmış bulunmaktayız. Görsellerde bulunan mağaza londrada olup ingilteredeki hazırda çalışan mekanalrınıda bu yapmış olduğumuz konsept ile değiştirme işlemlerine ve çalışmalarına başlamış bulunmaktayız.

Stüdyo Mağaza

25 metrekare alana sahip mekanımıza paslanmaz tezgahlar ve soğutucu buzdolaplarına ve pasta reyonlarına kadar birçok ürünü ürettiğimiz bu meknada her ihtiyaç detaylıca düşünülüp yerleştirilmiştir. Büyüleyici ambiansa led aydınlatma ile detaylandırılan reyonda hem görsel şov hemde kaliteli soğutma ve muhafaza elde edilmektedir.

 

Dumon Çikolata Mağazası – Belçika

Beton Tasarımlı Çikolata Reyonu

Japonya’da yapmış olduğumuz şeker ve çikolata reyonu dizaynı ile japon kullanıcalrın ve bu kullanıcıların müşterileri tarafından ilgi ile izlenip beğenilmekte olan bir ürün olmuştur. Beton dekoru ile farklılık yaratan bu tasarımın arka tarafında endüstriyel mutfak ekipmanları ileve reyonun alt tarafında endüstriyel buzdolabı olarak kullandığımız şişe soğutucu buzdolapları ile bütün ihtiyaçlarını en iyi ve kolay şekilde karşılayabilmektedirler.

Çikolata ve Patisserie reyonları

Çocuk Odası Tasarımlı Çikolata Reyonları

Avustralya’da mağazalara şekersiz şeker ürünleri satan bir ithalatçı olsn müşterimize skturk tarafından üretilen reyon ve bankoları görmektesiniz. Bu karizmatik tasarımı yapan skturk mimarı olan arkadaşlar bu tasarımdan dolayı ödül almışlardır.  Çocuk odası tasarımı ile çocuklar ile arada güçlü bir bağ kurma hedeflenmiştir. Eğlenceli ve ilizyonlu tasarımı ile yetişkinler içinde ilginç bir görsel şov yapan mekanda her türlü iç açıcılık mevcuttur. Özellikle ana renk seçiminde beyaz kullanılan mekanda beyaz üzeride işlemeler yapılmıştır.

Suite 88 çikolata

 Çikolata Salonu bir çikolata severlerin cennetidir, günlük sorunları unutmak ve dünyayı seyahat edebilmeniz için mükemmel bir ortamdır. Suite 88 çikolatanın eşsiz tadı, kokular ve tatlar en yoğun olduğu yerlerden birisidir. Bu mekanda buradaki ürünlerde bağımlılık yapabilecek ürünlerdir. Çok ince işçilik isteyen bu mekanda açık renkler kullanıldığı için ürünler ile uyumu çok orantılı olmuştur.

Siyah Çikolata Tasarımı

Dünya çapında bir marka olmak için yola çıkan yurt dışı müşterimizin özel tasarımı ile üretmiş olduğumuz çikolata reyonları endüstriyel mutfak gereçlerinin yanında ahşap ve granit işçiliği ile kaplama yaparakbu müthiş mekanı ortaya çıkarmış bulunmaktayız. Şık dekoru ile avrupada ses getiren müşterimiz avrupanın birçok ülkesinde bu konsept ile yoluna devam etme kararı almıştır. Bu konseptin üretici olan skturk bu gururu sizlere sunmaktan ayrı bir mutluluk duymaktadır.

Üstün kalite, rakipsiz hizmet ve dünya standartlarında bir çikolata deneyimi sunan şirketin değerlerini yansıtan bir salon alanı oluşturmak için seçilen Mim Tasarım ekibi kendi müşterileri için eşsiz bir deneyime sahip olmuş old. Koyu ahşabın zenginliği ve özel led aydınlatmalar ile donatılan bu mekandaki ürünler mükemmeliğinde ötesinde olmuştur.

Arabası Standı

Hollandanın önde gelen peynir markalarından biri için yapmış olduğumuz ürünümüz çok büyük beğeni kazanmıştır, bu ürün skturk endüstriyel mutfak ekipmanları firması bünyesinde bulunan mühendisler tarafından tasarlanmış ve skturk bünyesinde üretilmiştir. Kendi bünyesinde sadece kendi ürünlerini satan beemster firması birçok avm ve süpermarket içerisiniede bu bizim tasarlamış olduğumuz ürünü kullanarak satışlarında önemli bir artış sağlamıştır.Ürünümüz modern bir pazar standı olarakta kullanılabilmektedir. Ahşap kaplama ve paslanmaz kullanılarak üretilen ve kullanılan bu ürün açık gıda kullanım yeönetmeliğine uygundur.Ürünümüzde soğutma bulunmaktadır.

 

Servis Ünitesi

Servis Unitesi

Endüstriyel mutfak sektöründe öncü firma olan skturk, servis ünitesi ekipmanları konusunda yapmış olduğu referansların hepsinden iş tesliminden hemen sonra hem kendilerinden hemde müşterilerinden almış olduğumuz olumlu dönüşlerden dolayı büyük mutluluk duymaktayız.Birçok otel, kafe, büfe gibi sayamayacağımız mekana yapmış olduğumuz açık büfeler ve yemek dağıtım ekipmanları ile siz değerli müşterilerimizin hem ihtiyacını karşılayacak ürünü ve ürünleri hazırlamak hemde sizlerin müşterilerine görsel ve kaliteli bir mekan sunmanızı sağlamaktayız. Hem pişirici grupları, hem soğutma ekipmanları ve buzdolapları ve hemde yemek dağıtma ekipmanları için hertürlü ihtiyacınızı karşılayacak olan firmamız bunların yanında pasta dolapları ve unlu mamüller gibi birçok konuda sizlere çözüm sunmaktadır.

Bu sunmuş olduğumuz çözümler sizin mekanınıza özel çözümler olup tamamen sizlere özel ürünler ve tasarımlar ile mekanlarınıza renk katmak bizim işimiz olduğunu söylemek isteriz. Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde yapmış olduğumuz bu ve benzeri anahtar teslimi yapmış olduğumuz ürünler her ülke ve millet tarafındanda büyük beğeniler kazanmıştır. Endüstriyel mutfak ve bununla alakalı bütün ürün ve ekipmanlar ile sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyata vermeninde başarısını göstermemizden dolayı kendimiz ile en büyük gururu duymamızın sebebi olmuştur. Tamamen yerli ve kendi imalatımız olan ürünlerin tamamıda kendi dizayn ekibimiz tarafından yapılmış olup , Türk mühendisler tarafından tasarlanan bu ürünler sadece firmamız tarafından sağlanmakta olmasının yanında tasarımıda yapılmaktadır.

Buzdolaplar

buzdolaplarEndüstriyel buzdolabı seçiminizi yaparken dikkatli olmalısınız, nasıl işletmenize aldığınız bütün gıdaları inceleyerek alıyorsanız, nasıl alıcağınız personeli çok detaylı inceleyerek alıyorsanız sanayi tipi buzdolabı alırkende bütün araştırmalarınızı yaparak seçmeniz gerekmektedir.

Unutmamalısınızki hemen her ürününüzü hem taze kalması hemde hijyenik olması adına buzdolaplarında saklanmaktadır ve unutulmaması gereken diğer bir faktör ise sanayi mutfaklarında kullanılan ürünlerin hammade kalitesidir, lütfen buradaki duruma çok dikkat ediniz. Bir diğer bahsetmek istediğimiz özellik ise enerji verimliliğidir, kullanılan malzemelerin ve endüstriyel buzdolabının tasarımı tamamen enerji verimli olmalı ve bu tasarrufun işletmelere çok büyük kazançlar sağlayacağını ve çok yakın bir zamanda artık bütün sanayi tipi buzdolaplarının enerji tasarruflu olucağını buradan sizlere belirtmek isteriz ve ürün alırken bu önemli bilgiyi lütfen dikkate alınız.

Demonte Endüstriyel Buzdolabı

Türkiye’de demonte endüstriyel buzdolabı üretimini vede satışını yapan tek firma skturk endüstriyel mutfak ekipmanları firmasıdır. Endüstriyel buzdolabı üretimi ve paslanmaz konusunda dünyanın sayılı markalarından birisi olmayı başarmış skturk bu ürünleri ile dünyanın heryerinden çok büyük siparişler almaktadır. Yurtdışı siparişleri için alıcı firmaları ençok zor duruma sokan durum ise nakliye bedelleri ve bu nakliyelerde ihraç edilen buzdolaplarının sayısının konteynıra az sığmasından dolayı yaşadıkları sorunlardan kaynaklanmaktaydı. Demonte olarak üretilen endüstriyel buzdolapları 4 konteynıra sığacak ürünü 1 konteynıra sorunsuzca sığmasından dolayı çok büyük kolaylık ve maliyet kazançları olmaktadır. Montajıda resimlerde görüldüğü üzere çok kolay olan bu ürünler, yaklaşık 1 saat içerisinde çok kolay bir şekilde çalışır vaziyete gelmektedir.

Demonte endüstriyel buzdolapalrımızın her bir parçası poliüretan izalasyon yapılarak kalıplarda 60mm kalınlığında basılarak bütün montaj parçaları ayarlanarak üretilmektedir. Yapılan dizayn sayesinde hiçbir enerji ve ısı kaybı olmadan çalışan bu ürünler en zor şartlarda bile çalışmaya elverişli ürünlerdir. Ürünün demonte olması herhangi bir eksi durum oluşturmamaktadır ve görsel tasarım olarakta çok detaycı ve şık bir paslanmaz buzdolabıdır. Bu endüstriyel buzdolabını istediğiniz yerde ve amaçta kullanabilirisiniz. Standart olarak üretilen bu demonte buzdolapaları 50 çeşidin üzerinde farklı modelleri bulunan ürünlerdir ve tekrar söylemek gerekirse ülkemizde sadece skturk bünyesinde bulnmakta ve dünyada çok az sayıda firmalar tarafından üretilen bu demonte buzdolapları skturk kalitesinden uzak ürünler yapmaktadırlar.

Bu ürünler yatay ve dikey tip paslanmaz endüstriyel buzdolabı olarakta üretilmekte ve bunun yanında cam kapılı, çekmeceli ve derin dondurucu olarakta satınalma imkanına sahipsiniz. Endüstriyel buzdolapalrımız +50 derecede ve nemli ortamalarda sorunsuzca hiçbir zorluk çekmeden ve hararet yapmadan çok sağlıklı şekilde ürünlerinizi muhafaze edebileceğiniz ürünler üretmekteyiz. Bu ürünlerin diğer bir kullanım kolaylığı ise çok yüksek olan ve asansörrü olmayan yerlere konulması, dar yerlerden geçerken sorun yaşaması durumunda bu ürünlerden sorunsuca kullanılan bu ürün proje olarak alınan ürünlerden de nakliye avantajı sayesinde kullanıcılara daha uygun fiyatlı endüstriyel buzdolapaları gitmiş olucaktır. Bu ürününde tamamı poliüretan enjeksiyon ile kalıp sistemi kullanılarak üretilmekte olup son teknoloji bir ürün olmaktan gurur duymaktadır, bizlerde diyoruzki bırakın farkınız olsun…

Yemek Servis Mobilya

Yine bir yemek servisi referansımızdan almış olduğumuz resim ve yine estetik ve kalitenin birleşmiş olduğu ürün, endüstriyel mutfak üretimi içerisinde üretilen bu yemek servis üniteleri üst kısımı tamamen camlı ve soğutmalı olarak yapılan buzdolabı ve alt kısmı ise sıcak servsi olarak ürüteline bu ürün üst kısmı koryen ile kaplanmış olup çevresi ise mobilya ile tasarlanarak süslenmiş ve mekana uygun hale gelmiştir. Bu yapılan üretim tamamen özel olarak yapılmış olup tasarımıda özel olarak yapılmıştır.

Bira Soğutucu

Bira SoğutucusuBar işletmecilerinin büyük sorun yaşadıkları ve tedariklerinde sıkıntılar çektikleri tezgah altı bira soğutucuları ülkede sadece skturk tarafından üretilip satılmaktadırlar. Endüstriyel buzdolabı konusundaki büyük tecrübelerini tezgah altı bira soğutucularına yansıtan skturk, burada işletmelerin kolay kullanım yapmaları için bira fıçısına uygun şekilde üretilmiştir.Fıçı burada soğukta kalarak biranın soğuk kalmasının yanında direk bira lavabosuna bağlı olan musluğu sayesinde direk servis yapılabilmektedir. Ürünün tamamı 304 kalite paslanmaz sacdan üretilmektedir, ömürboyu pas garantisi olan bu ürün ülkemizde ve yurt dışı firmalarınca çok tercih edilen soğutucu ürünlerindendir. Birçok farklı ölçüde üretilen bu ürün mekamınızın vazgeçilmez en yegane ürünü olucaktır. Bu ürün endüstriyel buzdolabı üretimi olan fabrikamızda bu ürüne özel kurulmuş band sistemi ile üretilmektedir. Bira soğutucularımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişim kurunuz.

Şok Soğutucu

SOĞUTMA VE DERİN GASTRONOMİ VE ŞEKERLEME/FIRIN PATLAMA DONDURMA SİSTEMLERİ

SOĞUTMA CİHAZI

İçinde, gerçek ve sağlıklı tutar,
Bunun dışında estetiktir,

Hızlı soğutma için kaliteli bir soğutucu gerekir.
Hızlı soğutma bakteri düşmanı, HACCP yönetmeliklerine uygun olarak güvenli bir şekilde üretilmektedir.

AVANTAJLARI

Pandispanya: hızlı dondurma -18 °C, herhangi bir şekil sürekli yeni bir ürün için, gelişmiş işlenebilirlik ve aynı kalitede ürün ile mükemmel bir hisse sahip olur

Kısa pasta: hızlı dondurma -18 °C, üsleri pişmiş olması ve bir mağaza gerekli pişirme için hazır hazırlamak için.

Puffs: yer kaplayan donmuş ise; Eğer önceden pişirilmiş donmuş ise ürünü bir kaç dakika içinde hazır mükemmel bir şekil ve doku korumak.

İtalyan beze: sadece kendi en iyi kullanarak bir soğutucu çünkü onlar ilk pişmiş at 121 °C ve daha sonra ekledikten sonra yumurta akı, onlar dondurucular için -18 °C ve aromalı bu sıcaklık.

Mus: hazırlık soğutucu ile artırıldı. Bu parfe hazırladıktan sonra, -18 °C soğuk.
Çok kısa bir süre içinde hizmet için hazır yumuşatır.

Soğutucu sağlığı açısından hız ve güvenlik için temel, dekorasyon için daha fazla zaman bırakır ve hatta çözülme sağlar. Bavyera kreması:

Kremler: yemek ve patlama aşağı +3 °C soğutma süresi geliştirir ve gıda risklerini ortadan kaldırır
zehirlenmesi.

Krem: krem çok hassas olduğunu ve mümkün olduğunca çabuk soğutulmuş olmalıdır; çırpılmış kalır, kokuları emmez ve dikey desen ve etkileri ile aşırı hazırlıkları sağlar.

Donmuş eğer dondurma:
yapılmış gibi, yumuşak ve kabarık kalan süre daha uzun sürer, böylece crystallising gelen su engeller en kısa sürede -18 °C.

SOĞUTMA CİHAZI

İİMPROVİNG İŞ

Şok soğutucu sürekli kaliteli iş, başarıyla tekrar hazırlıklar ve kirlenme zaman, sıcaklık, ortam sıcaklığında ani değişimler, uzun süreli maruz kalma, nem, ısı, vb olmadan risk anlamına gelir.

Deneyler, yeni ürünler, daha dekoratif kalite için daha çok zaman var, çünkü iş yerinde yaratıcılığı geliştirir.

Hemen donmuş zaman taze pişmiş kruvasan kokulu kalır ve 30 saniye mikrodalga fırında sadece 15 / 20 dakika oda sıcaklığında rejenere olabilir.ben.

Şok soğutucu ile, üretim defa tek takım için programlanmış, ölü kez önleme ve mutfak ve atölye ekipmanları kullanımı artırmak olabilir.

Şok soğutucu tüm tüketicilerin yararına’ sağlık, çalışmalarınızda huzur ve müşteri memnuniyeti.güvenli ürünler sağlıyor

Normalde 4 saat 1000 kremalı pasta üretmek için yapılır; bir soğutucu ile aynı miktar sadece 1 saat içinde üretilebilir.
Sadece bu da değil, ürünün görünümünü de daha iyi.

Son olarak, soğutucu yol açar
yeni kar, organize çalışmaları sayesinde, atıkların yok edilmesi ve birim üretim maliyetleri azaltma, mümkün olan ölçek ekonomileri tarafından yapılmış.
Bu yeterli değil mi?

KÜÇÜK OLANLAR İLE İYİLEŞTİRMEYE ÇALIŞMAK…

SKTURK, soğutma cihaz

SKTURK şok soğutucu: örgütünüzün servisi, üretmek arasındaki bağlantı ve sağlıklı, onun hakiki koruma müşteri güvenliğini garanti de soğutma cihaz.
Şok soğutucu ve işinizi korur ve güçlendirir soğuk kalp!

Sürüm S – Sürüm T

SKTURK patlama soğutucu kontrolleri anahtar türü ve sınıf enstrümantal hassas anında ve güvenilir bir kullanım sağlar.
• Sürüm elektronik kontrol ve çekirdek sıcaklık probu ile.
• Sürümü çok fonksiyonlu elektronik kumanda ile T
ve çekirdek ısı sensörü.

KULLANMAK İÇİN İPUÇLARI
Teknolojik avantajları sağlam, güvenilir performans için: ekipman seçimi çok önemli, ama aynı derecede önemli, tüm potansiyelini değerlendirmek için.

BİRKAÇ PRATİK İPUÇLARI:

• Ürünün kitle dağıtma alışmak için mükemmel birkaç tepsi içinde, hızlı ve düşük enerji tüketimi ile soğutma.

• İdeal derinlik ürün:

• Pre-serin, patlama-tüyler ürpertici bir komut tam etki için odanın gerçek ürün tanıttı..en kısa sürede

Zor durumlar için•: SABİT düğme blast ürün miktarı veya kalınlığı ve hız ihtiyacı nedeniyle zor şartlar altında soğutma için kullanılabilir.

ORTA İYİLEŞTİRİLMESİ OLANLAR İLE ÇALIŞMAK

İNŞAAT

SKTURK patlamanın inşaat teknolojisi/dondurucu üretim kapasitesine göre en az genel Boyutlar aletleri ile sonuçlandı soğutucular.

• Tüm paslanmaz çelik AISI 304 çerçeve ve kaplama.
Çok kalın CFC-ücretsiz köpük • yalıtım ile özel.
Kolay, hızlı, derinlemesine temizlik için tam yuvarlak köşeler • iç odası.
Tamamen güvenilir bileşenleri bu şekilde yüklü • bakımı kolaydır.
• Çevre dostu soğutucu gaz (R404A).
• Sertifika CE.

SKTURK ürün tamamen hijyenik sağlık düzenlemeleri (90 blast +3 °C +70 ürün özünde ürpertici’ ve 270 olarak -18 °+70 C’).

DONANIMLAR

STANDART

•Standart iç çekirdek sıcaklığı ısıtma cihazı (model isteği de modeller sürüm Sürüm S T M) zaman ile dondurulmuş ürün mükemmel çıkarımı izin prob.
• Çıkarılabilir tepsi tüm modeller 606-609-612-617 kılavuzları raf.
• Hava soğutma ünitesi (C20-C40 C42-C80) ayrılmış.

İSTEĞE bağlı

Ayrı birim, ayrıca bir açık ekran için • imkanı.
• Sistem bile zor köşelerde mükemmel, tam sterilizasyon sağlar.
Döner tekerlekleri (Frenli 2)•.
HACCP yönetmeliklerine ve sıcaklık eğrileri ve gerekli veri kayıt dosyalama için bilgisayara bağlantı • imkanı.

Paslanmaz Endüstriyel Mutfak

Paslanmaz endüstriyel mutfak ekipmanları ortalama 2000 çeşit üründen oluşmaktadır densede bu ürünler özel üretim olduğu için aslında sembolik olarak konulmuş bir rakkamdır, çünkü rakkamın çok üzerinde ürün bulunduğu bir gerçektir. Paslanmaz mutfak yada endüstriyel mutfak her iki kelimede aynı anlamda olmasından dolayı içerisinde bulunan bütün ürünlerde aynı ürünlerden oluşmaktadır.

Bu ürünleri aslında tek tek açıklamak da yersiz olucaktır, endüstriyel mutfak yaptıran işletmeler genelde tekli ürünler almak yerine proje bazlı sipariş vermektedirler ve bütün ürünlerini aynı firmadan anahtar teslim olarak almaktadırlar. İsterseniz sizi bu konuda örnekler vererek bilgilendirelim, sanayi tipi mutfak yaptıracak kişi ilk önce müşteri temsilcimiz ile iletişime geçer, burada skturk tarafından eğitimleri profosyanelce verilmiş olan personel sizi ziyaret eder ve ilk önce işletmenizde yapacağınız iş hakkında detaylı bilgi alır, bunun ardından işletmenizde bulunucak bütün ürünler belirlenir, bu ürünler belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları nelerdir, nasıl bir mimari yapıda olucağı, aylık faturalarınızı en verimli hale getirecek ürünler seçilerek işletmenizi kuracağınız mekanın ölçüleri alınır ve bilgisayar ortamında çalışmaya başlanır. 2 ve 3 boyutlu olarak projeniz çizilir ve kullanılan bütün ekipmanların belgeleri ve karakteristlik özellikleri ile birlikte bütün ürünlerin detayları hakkında size bilgi verilir ve mekanınızın 3 boyutlu çizimi ve çalışacak olan personelin similasyonu ile birlikte size bir sunum yapılır, burada bütün detayları görmenize olanak sağlayarak işletemenizin bitmiş ve çalışır şekilde olan durumu size bir video olarak tanıtılır, sizinde onayınız alındıktan sonra fiyatlandırma işlemlerine geçilir ve yine size en detaylı şekilde anlatıalrak fiyat bilgisi verilir çünkü kullanılacak ürünleri bilmeniz gerekmektedir. daha sonraki aşamada ürünlerin bütün ölçüleri çıkarılarak üretime başlanmaktadır, işin şekline ve malzeme sayısının çokluğuna göre ürünün teslim süresi hakkında detaylı rapor müşteriye verilir ve bütün ürünler en kaliteli şekilde üretildikten sonra skturk endüstriyel mutfak ekipmanları çalışanları ile mekana sevkiyat ve ardından sunumda yapılan şekle göre montakı yapılır ve bütün ürünler bitmiş, temizlenmiş ve çalışır şekilde müşteriye tertemiz teslim edilmektedir. Çok daha detaylı bilgi almak için lütfen skturk müşteri temsilcisi ile iletişim kurunuz, sizi ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz… Aşağıda eklemiş olduğunuz ürünlerin tamamı skturk endüstriyel mutfak ekipmanları üreticisi tarafından üretilmiş olan ürünlerdir ve fotoğrafların tamamı doğal ve orjinal halleridir, üzerlerinde hiçbir süretle oynama olmamıştır ve ürünlerimizin kalitesini ve kendimize olan güvenimizi sizelere daha iyi yansıtmaya çalışmamızı gösteren bir davranış olduğunu düşünmekteyiz.

Evyeli Dolaplı Tezgah

Evyeli Dolaplı TezgahEndüstriyel mutfak bulunan işletmelerde evyeli çalışma tezgahı ve dolaplı çalışma tezgahları hatta evyeli dolaplı çalışma tezgahları olarak ayrılan bu ürün taban raflı ve taban ve ara raflı olarak, çarpma kapılı ve sürgükapılı olarakta üretilebilmektedir. Çalışma tezgahlarımız 304 kalitede paslanmaz taşlı laylonlu sac kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerimizde piyasa ürünlerine benzer olan tezgahlar gibi hertarafı kaynak ve taş izleri olan , çapaklı el kesmeye uygun ürünler ile lütfen karıştırmayınız. Bünyemizde yapılan bu ürünler ve diğer bütün ürünler bilgisayar ortamında tasarlanıp, cnc tabanlı makinalarda işlenerek kaynaksız bir şekilde montaj yapılmaktadır. Bütün tezgahlarımız aynı mantık ve hassasiyet ile üretilmekte olan bu ürünlerimiz çok öncü olan birçok kalitesi ve kurumsallığı ile tanınan işletmelerde sorunsuzca ve menuniyetle kullanılmaktadır.

Balık Reyonları

Skturk endüstriyel mutfak olarak balıkçı ve balık satışı yapan esnafında bütün ihtiyaçlarını en iyi ve ekonomik şekide karşılamaktayız. Burada sizlere kesinlikle bilmeniz gereken ve en önemli olan kısmı kullanılan malzeme kaltesi olacaktır, burada kullanılan malzemelerin en az 304 olması gerekmektedirki bizler bu kalitein 316 kalite paslanmazdan üretilmesinden yanayız ve bu işi bu malzemeleri kullanarak yapmaktayız. Balıklar teşhir edilirken kimse tezgahların üzerinde pas yada buna benzer ürün görmek istemez ki bu zaten hem müşteri kaybı hemde insan sağlığı açısından çok öenmli bir durumdur. Türkiye’de bulunan en büyük balıkçı firmaları ve balık reyonları bulunan marketlerin birçoğu skturk endüstriyel mutfak bünyesinde üretilmiş olan balık tezgahları yada reyonlarıdır. Tabiki buda bu işi nekadar doğru yapmış olduğumuzun belgelerindendir.

Balık reyonları tamamen özel üretim ile imal edilen ürünlerdir ve kullanıcının ve işletmenin istekleri doğrultuda üretilmektedir. Aşağıda koymuş olduğumuz balık tezgahları ve reyonları üzerlerinde hiçbir oynama yapılmadan direk çekilip web sitemize konulmuş resimlerdir.

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345
Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!