Kurumsal

SKTURK binlerce çeşide varan endüstriyel mutfak malzemesiyle kafeteryadan fast food ve bar ekipmanlarına kadar bir tesisin mutfağında, restoranında ve barında bulunması gereken tüm ürün ve aksesuarları gerek üretip gerekse ithal ederek bünyesinde barındırmaktadır.

Paslanmaz çelik, krom nikel saç ve CNC kontrollü makinalarda üretim yapan, projeden servise kadar tam bir hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren SkTurk siz değerli müşterilerimizin beğenisini toplayarak saygın bir mevkiye gelmiştir.

Endüstriyel mutfak sektörünün öncüsü Sktürk her zaman ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olmuştur. Daima müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan SkTürk çalışmalarına bu doğrultuda devam etmektedir. Ar-Ge departmanına verdiği önemi her fırsatta dile getiren ve üretim departmanında birinci sırayı Ar-Ge çalışmalarına ayıran SkTürk ürettiği yeni ürünler ile yenilikçi yapısının en öncü felsefesi olmuştur.

Türkiye’de günümüzde mutfak sektöründe kullanılan mono-blok gövdeli, standart ölçülerde, enerji sarfiyatını en aza indiren ticari dikey, yatay ve derin dondurucu buzdolaplarının ilk ÜRETİCİSİ ve LİDERİDİR. Günümüzde geliştirilmiş olan yeni mono-blok gövdede, çevre dostu poliüretan izolasyon kullanılarak, iç ve dış gövde arasındaki ısı köprüleri sıfıra indirilerek ve özel olarak üretilen contalar yardımıyla tam bir ısı izolasyonu sağlanmıştır. Üretimimiz No-frost soğutma sistemine sahip, kendiliğinden kapanabilen özel yaylı menteşe kapılı, dijital termometre ve termostat özelliklerine sahip paslanmaz sac, plastik kaplı sac veya boyalı sactan imal edilen buzdolaplarıyla devam etmektedir. Skturk soğutma konusundaki 22 yıllık tecrübesi, genç ve dinamik kadrosuyla geçmişte olduğu gibi gelecekte de Türkiye ve dış pazarlarda da konusunda tartışmasız tek lider ve üretici konumunda bulunacaktır.

Üretilen soğutucular veya derin dondurucular Dünya standartlarına uygun olarak değişik ölçüler ve özelliklerde, statik ve hava sirkülasyonlu olarak dikey ve yatay modellerinden oluşmaktadır. Çeşit bolluğu, yüksek kalite standardı ve hijyenik üretimi sayesinde Skturk soğutucuları yıllardır endüstriyel mutfaklarda güvenilir bir soğutma zinciri kurmak isteyen her kuruluşun tercih sebebi olmuştur. Ürün yelpazemiz arasında soğutucular ve derin dondurucular dışında şık ve dekoratif bir ortam yaratan şarap buzdolapları ve ekipmanları, fast- food dükkanları için pizza hazırlık buzdolapları, nötr çalışma tezgahları, cafe, patisseri ve açık büfede kullanılan ürünler için değişik ölçülerde cam teşhirli ısıtma ve soğutma ekipmanları, fabrika ve hastane personel yemekhaneleri için normal veya yüksek kapasiteli şok su soğutucuları bulunmaktadır.

Teknolojinin bütün olanakları kullanılarak. AR-GE çalışmalarıyla konusunda ki bütün teknolojik yenilikleri anında ürünlerine yansıtacak şekilde devam etmektedir. Soğutma konusunda gösterdiğimiz titizlik üretimimizi ve imalat tecrübemimizi sadece soğutma konusunda yoğunlaştırmamız mutfak sektöründe hazır ve standart ölçülerde endüstriyel buzdolabı ve derin dondurucu kavramının yerleşmesini sağlamıştır.

Sektördeki herkes tarafından tecrübesi ve liderliği kabul edilen Skturk gelecek yıllarda sizlerin desteği ile daha gelişecek ve büyüyecektir. Yıllardır bizimle bu beraber çalışan ve Skturk bugüne gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

AMACIMIZ

Skturk çalışanları olarak şirketimizin en son teknoloji ve yüksek kaliteyle ürettiği soğutucuları Türkiye’de ve Dış Pazarlarda müşterilere ulaştırarak sektör mutfaklarına ve diğer istenilen yerlerde hijyen ve çevre kurallarına uygun en kaliteli çözümleri müşterilere PROFOSYONEL ve KALİTELİ şekilde işletmelerinin kuruluş ÖNCESİNCE ve SONRASINDA vermektir.

ÜRETİM ANLAYIŞIMIZ

Skturk ürün yelpazesinde, bütün profosyonel işletmelerin ihtiyacı olan endüstriyel tip yatay ve dikey buzdolapları ve derin dondurucuları, teşhir üniteleri, bar ekipmanları ve soğutucuları, şarap buzdolapları standart olarak üretmektedir. Bu yüzlerce seçenekten oluşan, mutfakla da ve diğer bölümlerde komple bir soğutma zinciri sağlayan yüzlerce ürün dışında, Skturk dinamik ve kendine özel üretim anlayışı sayesinde işletmelerin ihtiyacına uygun yeni cihaz üretme imkanı sağlamaktadır. Bunu yanında AR-GE bölümümüzün devamlı olarak yeni ürünleri Skturk ürün yelpazesine eklemesi sonucu ürün seçeneğimiz artmaktadır. Ürünlerimizin kalitesi, modern makine parkımız, nitelikli personeli, dürüst yönetim anlayışı sonucudur. Bütün bu etkenlerin bir araya gelmesi ve yıllarca süren titiz çalışmalar sonucunda Skturk markalı ürünler sizlerin kullanımına sunulmuştur.

KALİTE ANLAYIŞ IMIZ

Kaliteli bir üretim ve yönetim anlayışına sahip olabilmek için Skturk düzenli olarak her ay kalite kontrol ve geliştirme toplantıları yapmaktadır. Üretim kalitesini etkileyen en önemli unsur olan hammadde tedarikçileri uzun ve titiz bir araştırma sonucu seçilmiştir. Üretimde kullanılacak her hammadde kontrol edildikten ve onaylandıktan sonra üretimde kullanılmak üzere ambara kabul edilmektedir. Üretimin her aşamasında üretim kalitesine uymayan mamuller veya üretim hatası fark edilen ürünler, hemen üretim montaj hattından çıkartılır. Üretimin her aşamasında testten geçen bu ürünler, yapılması zorunlu olan, izolasyon testi, yüksek ve alçak voltaj demoraj akımı testi, mamullün kullandığı elektrik gücü ve çalışma zamanı aralığı testleri yapıldıktan sonra, 24 saat çalıştırılarak gerekli soğutma performansını sağladıktan sonra, sevkıyat için paketleme bölümüne alınmaktadır. Bu testlerde elde edilen bilgiler, kalite kontrol elemanı tarafından toplandıktan sonra, aylık olağan toplantılarda ele alınır. Bu bilgiler üretimin daha kaliteli bir şekilde çalışabilmesi için üretim bölümüne aktarılır. Bu sayede sadece en kaliteli ürünlerin siz Skturk müşterilerine ulaşılması sağlanmaktadır.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!