Demonte Endüstriyel Buzdolabı

Türkiye’de demonte endüstriyel buzdolabı üretimini vede satışını yapan tek firma skturk endüstriyel mutfak ekipmanları firmasıdır. Endüstriyel buzdolabı üretimi ve paslanmaz konusunda dünyanın sayılı markalarından birisi olmayı başarmış skturk bu ürünleri ile dünyanın heryerinden çok büyük siparişler almaktadır. Yurtdışı siparişleri için alıcı firmaları ençok zor duruma sokan durum ise nakliye bedelleri ve bu nakliyelerde ihraç edilen buzdolaplarının sayısının konteynıra az sığmasından dolayı yaşadıkları sorunlardan kaynaklanmaktaydı. Demonte olarak üretilen endüstriyel buzdolapları 4 konteynıra sığacak ürünü 1 konteynıra sorunsuzca sığmasından dolayı çok büyük kolaylık ve maliyet kazançları olmaktadır. Montajıda resimlerde görüldüğü üzere çok kolay olan bu ürünler, yaklaşık 1 saat içerisinde çok kolay bir şekilde çalışır vaziyete gelmektedir.

Demonte endüstriyel buzdolapalrımızın her bir parçası poliüretan izalasyon yapılarak kalıplarda 60mm kalınlığında basılarak bütün montaj parçaları ayarlanarak üretilmektedir. Yapılan dizayn sayesinde hiçbir enerji ve ısı kaybı olmadan çalışan bu ürünler en zor şartlarda bile çalışmaya elverişli ürünlerdir. Ürünün demonte olması herhangi bir eksi durum oluşturmamaktadır ve görsel tasarım olarakta çok detaycı ve şık bir paslanmaz buzdolabıdır. Bu endüstriyel buzdolabını istediğiniz yerde ve amaçta kullanabilirisiniz. Standart olarak üretilen bu demonte buzdolapaları 50 çeşidin üzerinde farklı modelleri bulunan ürünlerdir ve tekrar söylemek gerekirse ülkemizde sadece skturk bünyesinde bulnmakta ve dünyada çok az sayıda firmalar tarafından üretilen bu demonte buzdolapları skturk kalitesinden uzak ürünler yapmaktadırlar.

Bu ürünler yatay ve dikey tip paslanmaz endüstriyel buzdolabı olarakta üretilmekte ve bunun yanında cam kapılı, çekmeceli ve derin dondurucu olarakta satınalma imkanına sahipsiniz. Endüstriyel buzdolapalrımız +50 derecede ve nemli ortamalarda sorunsuzca hiçbir zorluk çekmeden ve hararet yapmadan çok sağlıklı şekilde ürünlerinizi muhafaze edebileceğiniz ürünler üretmekteyiz. Bu ürünlerin diğer bir kullanım kolaylığı ise çok yüksek olan ve asansörrü olmayan yerlere konulması, dar yerlerden geçerken sorun yaşaması durumunda bu ürünlerden sorunsuca kullanılan bu ürün proje olarak alınan ürünlerden de nakliye avantajı sayesinde kullanıcılara daha uygun fiyatlı endüstriyel buzdolapaları gitmiş olucaktır. Bu ürününde tamamı poliüretan enjeksiyon ile kalıp sistemi kullanılarak üretilmekte olup son teknoloji bir ürün olmaktan gurur duymaktadır, bizlerde diyoruzki bırakın farkınız olsun…

Bir önceki yazımız olan Yemek Servis Mobilya başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!