Münih Servis Ünitesi

Almanya’da birçok ürünü kendimizin yaptığı bir nevi pazar denilebilecek butik bir mağazayı andıran alışveriş merkezi karışımı pazar yeri…

Burada benzersiz bir tasarım ile servis ünitesi ve endüstriyel mutfak ile birlikte yüzlerece ürünün tasarımı bulunmaktadır. Pazar tezgahları şeklinde tasarlanan mekanda gelen ziyaretçiler serbestçe ve kolayca dolaşarak istediklerini bulabilmekteler. Bu çığır açan tasarımın yanında mekanın yapılmasını planlayan herkes tarafından birşeyler konularak yapılan bu ürünler büyük beğeni toplamış durumdadır. Genel bir konseptin dışında olan tasarımlar harika işler çıkmasınıda sağlayarak bölge esnafına ve halkına çok yararlı olmuştur. Çevre ile uyumlu olan ahşaplar ve dekorlar çok kullanışlı olmuştur. Burada kullanılan bütün ürünlerin en büyük özelliği doğal karakterlerini ve görünümlerini korumak olduğundan her anlamda yapaylıktan uzak orjinal ürünler olmuşlardır.

Bir önceki yazımız olan Bilgi Üniversitesi Endüstriyel Mutfakta Skturk Dedi başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!