SkTürk Yeni Nesil Soğutma Sistemleri

SoğutmaSkTürk kendi güvenliğinden, koruduğu ürünlerin sağlığından sorumlu, donanımlı soğutucular üretiyor. SkTürk’ün anında soğutan yeni nesil soğutucu sistemleri daha verimli soğutma yaparken aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Yoğun geçen üretim döneminde hem işletme ve otel sahiplerine hem de şeflere fayda sağlayan soğutma sistemleri hem hızlı soğutma yapıyor,hemde daha az enerji tüketiyor. Pastacılık sektöründen, hazır yemek sanayine, otel ve tatil köylerinden restoranlara kadar bütün profesyonel mutfaklarda tercih edilen SkTürk Soğutucu Sistemleri yükseklik, derinlik ve genişlik alternatifleriyle de bulunduğu her mekâna uyum gösteriyor. SkTürk soğutma sistemleri yatay çalışmak isteyen şefler için tezgah altı buzdolabı modeli de sunmaktadır, Yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan Soğutma Sistemleri sağladığı enerji tasarrufu ile çevreye duyarlı buzdolapları üretiyor. HACCP standartlarına uygun, HCFC içermeyen poliüretan, depo tipi dik soğutucularda geniş iç hacim ve servis kolaylığı sağlayan monoblok soğutma sistemi kullanılıyor. Homojen yalıtım sağlayan bu sistemler daha verimli soğutma elde edilmesini sağlamaktadır. Isı ayarını otomatik gerçekleştiren SkTürk buzdolaplarının Soğutma Sistemleri kapı kilidi ile gıdaların görevli olmayan kişilerin kullanımından koruyabiliyor. Kapı sensörleri’i sayesinde kapı açıldığında otomatik olarak ışık yanıyor ve motor durarak soğuk havanın dışarı atılması engelleniyor, bu özellik de beraberinde tekrar soğuk hava üretmek için harcanacak olan enerjinin önüne geçiyor. Yüksekliği ayarlanabilir paslanmaz çelik raf tutucular ile rafların yüksekliği istenildiği gibi ayarlanabiliyor, ekstra raf tutucuları ile raf sayısı rahatlıkla arttırılabiliyor.,
SkTürk, tezgah tipi buzdolapları çekmeceli (1/2-2/3-1/3), cam kapılı seçenekleriyle birlikte dik tip buzdolaplarının yanı sıra pizza hazırlık dolapları, soğutuculu, nötr açık büfe ve servis dolapları da üretimini yapmaktadır. Dünya çapında tercih edilen soğutma sistemlerini kullanarak üretilen ve yüksek performans sağlayan ürünlerin standart tip üretimlerinin dışında müşterilerin projelerine uygun özel tasarımlar da üretimini yapmaktadır. SkTürk her üretilen soğutucuyu en az 4 saatlik görsel kontrol,18 saatlik dijital ve programlama ile kontrol, verimli çalışma, performans testleri ve elektrik testlerine tabii tutuyor ve yüzde sorunsuz ve kaliteli bir şekilde müşterilerine sevk ediliyor.

Bir önceki yazımız olan SkTürk pazardaki, bütün ürün gruplarında pazar paylarını arttırmayı başardı. başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!