Skturk Endüstriyel Buzdolapları

Skturk ,sanayi tipi buzdolabı servis imkanları ve kaliteli hizmetleriyle ilk sırayı alıyor.Skturk sürekli gelişmekte olup ihracat planlarına Orta doğu ve Afrika ülkelerini de ekleyerek dünyanın  en güvenilir markası unvanını koruyor.  Hizmet verilen müşteriler ile uzun süreli çalışma yapmayı düşünen Savaş Kurşun;  En önemlisi müşterilerin memnun kalması ve mutlu olması,müşterilerimiz firma sahiplerine zor ulaşmadıkları için çözüme her zaman yakınlar.Dolayısıyla buda müşterilerimizin firmamıza olan inancını giderek yükseltiyor.”sözlerini ifade etti.Üretime de değinen Savaş Kurşun; Soğutma bölümünde yıllık 6450 adet endüstriyel buzdolabı olduğunu vurgulayan Savaş,mutfak bölümünde  ise yıllık 4800 adet üretim adedi mevcut diyerek devam etti.Projeye göre yıllık ortalama olarak 34 adet beş yıldızlı otel projesi planlanmaktadır.dünyanın her ülkesine  ürün göndermekle kalmayıp Ortadoğu ve Türk cumhuriyetlerine proje bazında hizmet veriyoruz diyerek sözü tamamladı.
Sktürk, ürettiği sanayi tipi buzdolaplarında müşterilerinin mekan ve maddi imkan olanaklarını da çözüm yolu üretir.Bu nedenle  istenilen ölçülerde yapılan üretimde,malzeme kalitesini, izolasyonu, tasarımlarını özenle seçerek üretimini yapar..Soğutma bölümlerini incelersek;dikey tip buzdolapları,yatay tip buzdolapları,cihaz altı buzdolapları,set üstü teşhir üniteleri,pasta dolapları,bar buzdolapları,şarap teşhir buzdolapları gibi bir çok ürünün hizmetini vermekle birlikte  yılda 6450 tane sanayi tipi buzdolabı üretim alanına sahiptir.Cihazlarla testler yapıldıktan sonra kullanım için onay veriliyor.Bilhassa turizme hizmet sağlayan otellerin en mühim mekanlarını kapsayan açık büfeler,mimari için müsait olacak şekilde hususi olarak tasarlanır.
Ekonominin giderek artış gösterdiğini söyleyen Kurşun ; 2011 yılında Türkiye’nin ihracatı %19’a yakın artış oldu. Bu oranı sabit tutabildiğimiz taktirde, 5 yıl içinde toplam ihracatı ikiye katlamamız zor değil, şeklinde ifade etti.
Şuan avantajın Avrupa ve Amerika’nın ekonomik bir çıkmazda olduğunu söyleyen Savaş Kurşun; “Krizde kaynaklan darlığı Türkiye gibi, hızlı ilerleyen ekonomilerinden birine sahip olduğunu ve coğrafi olarak da bölgeye üç önemli unsurla birden kapsayabilecek bir ülke rahatlıkla yükselebilir ve Türkiye’nin bunu başaracağına da güvenim sonsuzdur.” sözlerini gururla ifade etti.
profesyonel hizmet için kaliteli hammadde ve malzeme ithalatını gerçekleştiren SKTURK, bunların dışında Türkiye’de üretilmeyen dünyanın en vizyon sahibi markalarının kalitesini, yaptığı ithalatla değerli müşterilerine hizmet vermektedir.SKTURK profesyonel bir mutfak için yüzlerce tür sanayi tipi dolaplar üretmektedir.
Sanayi tipi buzdolaplarının kullanıldığı mekanlar dekorun yanı sıra, ürünlerin en güzel  sergilenmesine de olanak sağlar.Sürekli gelişmekte olan firmamız ürünün özelliklerine ve istenilen ölçüde üretim hizmeti vermektedir. Sanayi tipi buzdolabı üretimi sırasında,özen ve kaliteli malzemeler kullandığımız ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamakla birlikte Böylece müşterilerimizin ihtiyacına cevap verebilen, işlevsel ve dayanıklı sanayi tipi buzdolaplarını Dayanıklı iç iskeletinden soğutucu motoruna, dış kaplamasına kadar en kaliteli ürünleri özenle siz önemli müşterilerimiz için kaliteli dolaplar üretiyoruz. Sektörün öncü firmalarından olan Sktürk her zaman kaliteli bir hizmet sunmakla birlikte müşterilerine kalıcı bir çözüm yolu bulur.Referans listesine bakıldığı zaman çok fazla büyük firmalarla anlık çalışan yüksek iş hacmine sahip firmalarla çalışmaktadır. Bütün dondurulmuş meyve sebze ve diğer sanayi tipi buzdolabına ihtiyacı olan bütün büyük firmalar bu firma ile çalışmaktadır. Nedeni verdiği emek ve kalitedir. Uzun yıllar bu sektörde olduğu için firmalar kalite anlayışından bu firmayla çalışmaktadır. Firmalar her zaman kaliteli hizmet almak istediği için bu firmayı seçmektedirler.
Sizde başarılı,profesyonel,lider bir ekiple çalışmak ve hizmet almak istiyorsanız hiç düşünmeden http://www.skturk.com.tr/ adresinden kolay bir şekilde firmaya ulaşıp gerekli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bir telefon kadar yakın olan bu firma size farklılık katacak, en önemlisi memnuniyet sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Endüstriyel Mutfak İle İlgili Bilmedikleriniz başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!