Servis Ekipmanları

Skturk endüstriyel mutfak olarak birçok servis ekipmanı üretimi yapmaktayız. Bunlardan ilk önce soğuk servis ünitelerinden bahsetmek istiyorum. Teşhir ünitesi ürünlerinden soğuk ve sıcak olarak ikiye ayırmamız gerekmektedir. Sıcak servis üniteleri aklınıza gelebilecek hertürlü pişirilmiş olan ürünlerin servis edilmesi için imal edilmiş ürünlerdir. Burada self servis olarakta kullanılabilen bu ürünler aynı zamanda tepsi kaydırma standlı olarakta ayarlanabilmektedir, bu şekilde olması durumunda servisi müşteriye bir görevli yapmaktadır. Isıtmalı olan bu ürünler dijital termostat ile ayarlanabilir ve istenildiği ısıda sabit bırakılarak lezzetli yemekler sunmanıza yardımcı olmaktadır.

Soğuk servis ünitesi ile genelde salata tarzı ve meyve tarzı ürünerin sergilenmesinde ve sunumunda kullanılmaktadır, bu ürün serpantinli soğutma sistemi ile soğutularak ürünlerin serin kalması ve taze kalması amaçlanmaktadır. Bu ürünlerin hem soğuk hemde sıcak olanları sizin isteğiniz yada mimari tasarımınıza göre tasarlanabilmekte olan ürünlerdir, üretim aşamasında hiçbir kısıtlama olmadan her ölçüde üretilen bu ürünler skturk garantisi altında üretilmektedir.

Bu ürünlerin benzeri olan benmari ise genelde yemek dağıtım işinde kullanılan bir üründür, gelen yemeklerin sıcak muhafaza edilmesi için kullanılan bu ürün genellikle ketrink firmaları ve şirket yemekhanelerinin yanında lokantalarda kullanılan ürünlerdendir, bu üründe genelde sadece paslanmaz olarak üretilen ürünlerden olup istenilmesi durumunda özel mobilyalar ile kaplanarak renklendirilebilmektedir.

Sıcak teşhir ünitesi ise genelde set üzeri olan ürünler tercih edilmektedir, nötür ve sıcak olan bu ürünler çok kullanışlı oldukları için içerisinde hertürlü ürünü teşhir edilebilmesi önemli bir avantaj sağlamaktadır. bu ürünlerin hem set üstü soğuk teşhir , hem set üstü sıcak teşhir hemde set üzeri nötür teşhir olarak üretilmesinden dolayı ve aynı zamanda taşınması kolay ve her yere rahat uymasının yanında estetik ürünler olduğu için çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Ekonomik olan bu ürünler genelde paslanmaz üzeri cam kullanılarak tasarlanan ve sorunsuz olmasının yanında diğer teşhir ürünlerinin yanında kullanışlı olan teşhir ürünleri Türkiye’de en çok referans olarak skturk bünyesinde barınmaktadır, Skturk endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda öncü firma olmasının en büyük avantajlarını yaşamak için sizleride müşteri temsilcilerimiz ile tanışmaya davet ediyoruz ve diyoruzki bırakın farkınız olsun.

Bir önceki yazımız olan Soğutucu Ürünler başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!