Profesyonel Aşcı Şefler SkTürk ‘ü Test Ettiler.

Profesyonel Aşcı Şefler SkTürkSkTürk Profesyonel Aşcı Şefleri Ağırladı

Teknolojiyi kullanarak ürünlerini piyasaya süren ve dünyanın devleriyle yarışan SkTürk, Uluslararası profesyonel şefleri ağırlamaktan ve ürünlerini dünya firmalarına dağıtmaktan mutluluk duyar ve gurur vesilesi olmuştur.

Uluslar Arası birçok önemli mutfak projesine imza atan SkTürk, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürün ve hizmet kalitesini iyileştirme ve geliştirmenin yanında, değişen pazar ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarına son sürat devam ediyor. Bu alanda düzenlenen etkinliklerden biri olan fabrika ziyaretlerinde profesyonel ve öğrenci şeflerle bir araya gelindi. Profesyonellere ve geleceğin şeflerine SkTürk yetkilileri yeni ürünleri hakkında bilgi verdiler.

SkTürk, bizler aşçılarımız için üretmeye geliştirmeye devam ediyoruz , SkTürk endüstriyel mutfak sektöründeki başarısı artık dünya pazarında da konuşuluyor. Bütün şeflerimizin yerli malını SkTürk ‘ü tercih etmesini öneriyoruz, ithal markalarla aramızdaki farkımız kapanmış ve bizim gerimizde kalmışlardır.

Bir önceki yazımız olan GN Küvet Uyumlu Depo Tipi Buzdolabı başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!