Mono block endüstriyel buzdolabı

Mono block endüstriyel buzdolabı
Mono-block buzdolapları
Buzdolabı serisinde öncelikli olarak müşteri ihtiyaçlarını ve gıda güvenliği göz önünde bulundurmaktayız. Müşteri taleplerinin her zaman öncelikli görevleri olduğunun bilincindeyiz ve bu talep doğrultusunda enerji tasarrufu ve ergonomi üzerine yoğunlaştığımızı bilmenizi isteriz. Enerji tasarrufu bakımından Türkiye’nin ilk dünyanın ise birkaç firmasından biri olma yolunda olduğumuzu ve minimum elektrik tüketen sanayi tipi buzdolaplarını imal edip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
Her ölçekteki işletmeler tarafından tercih edilen soğutucu ürün grubumuzun yeni üyesi buzdolaplarımız, bilgisayar ortamına bağlanarak tek bir merkezden diğer buzdolapları ve soğuk odalarla birlikte bilgisayar ortamında ve internette izlenebilmektedir. Ayrıca merkezi soğutma sitemlerinde dünyada yeni yeni kullanılmaya başlanan bir teknolojiyi ilk kullanan firmalardan biri olarak, soğutma cihazlarımızı kademeli olarak edilebilmekte, bu sayede yüksek elektrik tasarrufu sağlayabilmekteyiz.
Skturk buzdolaplarında kullanılan işlemci sayesinde gıda güvenliği, kapı açık alarmı ve aşırı kondenser sıcaklığı alarmı gibi güvenlik önlemleri standart olarak sunulmaktadır.Restoran ve yemekhanelerin vazgeçilmezi olan buzdolaplarında soğutucu gaz olarak R134a-R404a ve izolasyon olarak HFC-Freepoliüretan kullanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tezgah Tipi ve Depo Tipi Buzdolabı başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!