Endüstriyel Mutfak Proje

Sanayi Mutfak ProjeleriSkturk,Çözüm üretme, ticari endüstriyel mutfak tasarım ve restoranlar, toplu konut ve otel içeren otelcilik sektörünün tüm alanlarında, ticari catering ekipmanları imkanların sağlanması konusunda deneyimli ve eğitimli personelinin yanında,önde gelen yazılım araçlarını kullanarak hatasız ve üretime geçmeden önce 3 boyutlu olarak mutfaklarını görebilme imkanı sağlamaktadır.. Ayrıca bakım evleri, okullar, kolejler ve kamu mekanları içinde bir çok çözümlemelerimiz olmaktadır.

SkTurk restoran endüstriyel mutfak tasarımları, otel mutfak tasarımları ve bakım evleri ve okullar için profesyonel mutfak tasarımları dahil olmak üzere tam bir ticari mutfak tasarım hizmeti sunmaktadır. SkTurk komple bir mutfak tasarımı ve konsepti ile üretim ve kurulum hizmeti sunmaktayız. Proje yönetimi ve gelişmiş ürün bilgisi uzmanlığımız ile, ticari mutfak ekipmanları sektöründe uzun yıllar bulunmamızdan, SkTurk ile çalışırken güvenli ellerde olduğunuza emin olabilirsiniz.

Biz kantinler için fast food ekipmanları veya endüstriyel mutfak ekipmanları , bar ekipmanları ve gıda işleme ekipmanları dahil olmak üzere ticari fırınlar, pizza ekipmanları, paslanmaz çelik, catering ekipmanları, her bütçeye uygun ticari catering ekipmanları ve ticari soğutma gibi geniş bir yelpazemiz bulunmaktadır. SkTürk mükemmel hizmet sunmak ve bu nedenle sadece bu tür Falcon, Hobart, Akılcı, Blue Seal, Hassas ve Interlevin gibi düşünen catering ekipmanları üreticileri ile çalışıyoruz. Birçok İngiltere catering ekipmanları tabanlı üreticileri veya gerektiğinde ilgili müşteri hizmeti ve yedek parça genel durumu sağlamak için tedarikçilerimiz ile yapılmış ciddi anlaşmalrımız vardır. Biz de her türlü ticari mutfak çevre sağlığı ve güvenlik gereksinimlerini karşılamak için gerekecek ticari mutfak havalandırma emiş sistemleri sağlamaktayız.

Ürünlerimiz yüksek teknoloji olanakları kullanarak üretilmekte ve kaliteli işçilikler ile sizlere sunulmaktadır.Unutulmamalıdırki endüstriyel mutfak ve sanayiz buzdolapları üretiminde Türkiye’ nin kalitesine ve üretimine son derece hassasiyet ve estetik olarak önem verilen en iyi firması olmaktan kesinlikle taviz vermiyicezğiz.Ürünlerimizde siz değerli müştrilerimize güvenli ve sağlıklı şekilde kullanabileceğiniz ürünler üretmek ve bu ürünlerden övgü ile bahsedilmesinden büyük mutluluk duymaktayız.

Bir önceki yazımız olan Profesyonel Mutfak Ekipmanları başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!