Endüstriyel Mutfak Firmaları

Skturk

Ülkemizde endüstriyel mutfak sektörü hızla gelişmekte vede büyümektedir, gıda sektörü her ülkede olduğu gibi Türkiye ‘de aynı şekilde ivme kaybetmeden hatta ve hatta artarak ilerlemektedir, aslına bakılırsa endüstriyel mutfak sektörü anlık olarakta işletmecilerin ihtiyaçlarını zamanında karşılamakta çok zorluk çekmektedir. Ülkemizde irili ufaklı endüstriyel mutfak sektöründe birçok firma mevcuttur, ama işletmecilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla kalite ve ürün yelpazesi olarak karşılayabilecek firma sayısı çok azdır. Skturk bu ürünleri en kaliteli ve uygun fiyata işletmecilere kurabilen en öncü firmadır.

Bu ihtiyaçların karşılanmasında firma sayısının bu denli az olamsındaki temel sebep yapılması gereken yatırımlar ve ar ge çalışmalarının yüksek maliyetler ile yapılmasından kaynaklanmaktadır, bu yatırımları yapmak istemeyen firmalar ürün genişliklerini kıstılı tutmaktadırlar, buda skturk ve bu kalitede olan firmaların farklılıklarını ortaya koymaktadır.

İnsanların endüstriyel mutfak imalatçı firması diye bildikleri birçok firma sadece tezgah gruplarını üreterek diğer bütün ürünlerini uzak doğu dan gelen ürünleri kullanarak kendi imalatı gibi komple anahtar teslim mutfak projeleri yapmaktadırlar, bizler skturk olarak türk firması ve sermayesi ile kurulan ve yoluna büyük başarılar katarak devam eden firmamız en önemli özelliği yerli sermayesi olan ve üzerinde türk kelimesi ile, türk markası ile bu başarılara imza atmasıdır.

Kendisi gibi, markası gibi bütün ortakları ve çalışanlarıda Türk olan skturk, arge çalışmalarınıda tamamen kendi bünyesinde eğittiği türk personle ile yapmaktadır ve bu yapılan bütün ürünler dünyanın heryerine ihraç edilerek ülkemiz ekonomisine katkısı ve iş imkanı ile diğer bir sorumluluğunuda en iyi şekilde yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Endustriyel Mutfak Malzemeleri başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!