Kumpir Fırını

Skturk endüstriyel mutfak sektörü içerisinde olan bütün ürünleri kendi bünyesinde üretmektedir. Bunlardan birtahanesi kumpir fırını olan ürünümüzdür. Bu ürünlerde patateslerinizi pişirerek kumpir için uygun olan patateslerin hem pişirilmesi hemde sıcakta muhafaza edilmesini sağlayan ürünlerdir. Dığı boyalı olan bu fırınlar sizin istediğiniz renge boyanabilmektedir. Bu ürünlerin boyanmasında kullanılan boyalar tamamen belgelerin gerektirdiği şekilde ve belgelere sahip olan boya firmalarından tedarik edilmektedir. Lütfen bu detaya dikkat edelim çünkü malasef insanalara normal sıradan boyalar ile boyanan kumpir fırınları verilmektedir. Bu fırınlar sizin ve müşterilerinizin sağlıklarını tehdit edebilecek frıınlar olabilmektedirler.

Bizler bu fırınları birçok boy ve ebata göre üretmekteyiz, ihtiyaçlarınızı karşılayacak her güç ve boyutta kumpir fırınımız mevcuttur, patates pişirmeleri konusunda çok olumlu tepkiler alan skturk kumpir fırınları özellikle gurbetçilerimizin çok yoğun bulunduğu mekanalrdaki işletmelerin ençok tercih ettiği firma skturk olmuştur. Gerek ürün kalitesi, gerek uygun fiyat politikası gerekse bol çeşitli ürünler sunmasından kaynaklanan bu başarı için bizi tercih eden işletme sahiplerine teşekkür ederiz.

Ürünlerimizi farklı ihtiyaçlar doğrultusunda üreten skturk bu ürünleri , doğalgazlı, lpg li ve elektirikli olarak isteğe ve ihtiyaca uygun üretmektedir.Sizlerde ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile lütfen iletişim kurunuz.

Bir önceki yazımız olan sahibinden endüstriyel mutfak başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!