Cam Kapılı Şoklama Buzdolabı

 

Skturk olarak yeni geliştirdiğimiz ve hemen birçok testi bağarıyla geçen cam kapılı şoklamalı endüstriyel buzdolabı çok yakın tarihte satışa sunulucaktır, ürünümüz alt + üst bölme kapaklı ve cam kapılı olarak üretilebilmektedir, 2 Adet bölme birbirinden bağımsız olarak çalışmaktadır ve 2 tane dijital termostat + 2 adet soğutma grubu ve 2 adet evaparatör bulunmaktadır.

Bu ikili gruplar tamamen birbirinden bağımsız olarak çalışmaktalar.

Bunların yanında ilk cam kapılı difriz derin dondurucu ve şoklama buzdolabı üreten firma olmaktan gurur duyar ve ürünümüzü en kısa sürede piyasaya sürme heyacanı ile beklemekteyiz…

Skturk şoklama camlı dolap serisi pasta, küçük boy pizza gibi ürünler için uygundur.
Bu ürün programlı ve otomatik mayalanma izin yenilikçi teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu modeller, 40 kg / cub.mt bir yoğunluğa sahip, yüksek basınç altında enjekte edilen poliüretan izolasyonlu, AISI 304 paslanmaz çelikten 18/10 üretilmektedir.
Gövde panel kalınlığı 60 mm’dir
Bu modeller aşağıdaki sürümleri mevcuttur:
-20 / 40 tepsi tek katı veya cam kapı modellerde (* 400 600); (700 ve 1.000 litre bir nihai kapasitesine tekabül eden);
-16/32 Tepsiler farklı devirlerde ürünlerin farklı bir tipolojiye işlemek mümkündür daha fazla esnekliğe izin iki bölme ile birlikte bir model (* 400 600).
Özellikle 650 litre kapasiteye sahip küçük kabine bir katı / cam kapı ile üretilen iki farklı bölmeli versiyonu da mevcuttur.
720 x 800 x 2.100 H ve loş 20 tepsileri bulundurmak yatkın olmuştur: 600 x 400 rafların toplam uzunluğu modüler adım ile düzenlenebilir kılavuzları yerleştirilir.
– Kabine bir katı / cam kapı ile üretilen 800 litre kapasiteye sahip iken, aynı zamanda iki farklı bölmeli sürümü mevcuttur.
880 x 1.000 x 2.100 40×60 tepsileri içeren yatkın olmuştur: Bu ürünün dış boyutları vardır. 600 x 400 rafların toplam uzunluğu, modüler adım ile düzenlenebilir kılavuzları yerleştirilir.
Her dolabın içindeki Sıcaklık aralığı -15 ° C / + 40 ° C; UR 43 ° C soğutma gazı kadar ortam sıcaklığı için uygun yüksek verimliliği ve enerji tasarrufu ile bileşenleri , tropikal % 95 yoğuşmalı ünitesi arasındaki değişken R404a soğutucu gaz kullanılmaktadır.

KONTROL
LCD ekran ile kontrol edilir,

programlama için uygundur:
-15 ° C derece şok soğutucu
Buzdolabı gibi Programlanabilir
Mayalama için uygundur,
-Periodik Zaman ayarlı, sıcaklık ve nem kontrolü ile + 15 ° C 40 ° C bir sürekli mayalama öncesi takip etme olanağı.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bar Tipi Endüstriyel Buzdolapaları başlıklı ürünümüzüde de incelemenizi öneririz.

Facebook Twitter Rss Flickr
Mesaj Bırakın
Mesajınız başarıyla gönderildi!